Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Mohan | ||
Sally Sue Beisel-Lander
(asystent)
|
||
Sara Fathi
(asystent)
|
||
Andrea Pagani
(asystent)
|
||
Alessandro Specchio
(asystent)
|
||
Samuel Turchi
(asystent)
|
||
Annamaria Dicesare
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Luca John Rosati
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Lobel | ||
Valentina Scuro
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Elisa Costa
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Bernad
producent
|
||
Jonathan Davino
producent
|
||
Michael Heimler
producent
|
||
Teddy Schwarzman
producent
|
||
Sydney Sweeney
producent
|
||
Riccardo Neri
producent
|
||
Christopher Casanova
producent wykonawczy
|
||
John Friedberg
producent wykonawczy
|
||
Will Greenfield
producent wykonawczy
|
||
Gabriela Leibowitz
współproducent
|
||
Ben Shafer
współproducent
|
||
Matteo Vallecoccia
kierownik produkcji
|
||
Diana Scalfati
producent (asystent)
|
||
Will Greenfield
kierownik produkcji
|
||
Giulia Clara Espositi
producent (asystent)
|
||
Sabrina Manna
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Fabio di Lorenzo
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Chloe Finch
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gianluca Mizzi
nadzorca produkcji
|
||
Philip Rogosky
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sydney Sweeney
Siostra Cecilia
|
||
Álvaro Morte
Ojciec Sal Tedeschi
|
||
Simona Tabasco
Siostra Mary
|
||
Benedetta Porcaroli
Siostra Gwen
|
||
Giorgio Colangeli
Kardynał Franco Merola
|
||
Dora Romano
Matka przełożona
|
||
Giulia Heathfield Di Renzi
Siostra Isabelle
|
||
Giampiero Judica
Dr Gallo
|
||
Betty Pedrazzi
Siostra Francesca
|
||
Giuseppe Lo Piccolo
Diakon Enzo
|
||
Cristina Chinaglia
Siostra Friede
|
||
Niccolò Senni
Urzędnik celny
|
||
Isabel Desantis
Młoda Cecilia
|
||
Viviane Florentine Nicolai
Siostra Sally
|
||
Marisa Regina
Siostra Joan
|
||
Laura Camassa
Młoda nowicjuszka
|
||
Cinzia Fantauzzi
Zakonnica w czerwonej zasłonie
|
||
Tiziano Ferracci
Zmęczony urzędnik celny
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Elisha Christian
(kierownik zdjęć)
|
||
Antonello Emidi
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Fulvio Sergianni
(główna pomoc techniczna)
|
||
Mauro Faina
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Alessandro Biagioli
(pomoc techniczna)
|
||
Daniele Dessena
(pomoc techniczna)
|
||
Marco Licitra
(pomoc techniczna)
|
||
Giacomo Mele
(pomoc techniczna)
|
||
Andrea Soncin
(pomoc techniczna)
|
||
Luca Sano
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Will Bates | ||
Erik Lutz
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Lisa Crescioli | ||
Sonia Ravenna
(produkcja kostiumów)
|
||
Annalaura Belli
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Christian Masini | ||
Andrew Brueck
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Johnny VanBuskirk
(producent digital intermediate)
|
||
Gino Volpe
(mastering)
|
||
Samuel Peterson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Maiah Manser
wokalista
|
||
Judy Bereza
wokalista (dodatkowy)
|
||
Sarah Bereza
wokalista (dodatkowy)
|
||
Tamara Bereza
wokalista (dodatkowy)
|
||
Lauren Murphy
wokalista (dodatkowy)
|
||
Vivian Murphy
wokalista (dodatkowy)
|
||
Lev Zhurbin
wykonawca muzyki (skrzypce / altówka)
|
||
Spencer Cohen
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Federica Emidi
nadzorca charakteryzacji
|
||
Francesca Antonetti
charakteryzator
|
||
Chiara Fulli
charakteryzator
|
||
Veronica Beffa
charakteryzator
|
||
Benedetta Del Vecchio
charakteryzator
|
||
Veronica Falabella
charakteryzator
|
||
Federico Meniconi
charakteryzator
|
||
Federica Emidi
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Silvia Castellucci
efekty specjalne makijażu
|
||
Alessandra Maria Catalano
efekty specjalne makijażu
|
||
Matteo De Gregori
efekty specjalne makijażu
|
||
Paolo Di Gregorio Zitella
efekty specjalne makijażu
|
||
Giulia Giorgi
efekty specjalne makijażu
|
||
Leonardo Cruciano
efekty specjalne makijażu
|
||
Luca Vannella
nadzorca stylizacji
|
||
Elena Fabbiani
fryzjer
|
||
Peter Nicastro
fryzjer
|
||
Elisabetta Paolucci
fryzjer
|
||
Angelo Vannella
fryzjer
|
||
Mauro Verderosa
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Adam Reamer
scenograf
|
||
Francesco Scandale
dyrektor artystyczny
|
||
Anthony Steven Visciglia
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Veronica Lopez
dekorator wnętrz
|
||
Giulia Romolini
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Jesse Michael Owen
scenopis obrazkowy
|
||
Elena Pillon
koordynator scenograficzny
|
||
Riccardo Passanisi
główny rekwizytor
|
||
Valerio De Santis
rekwizytor
|
||
Tommaso Postiglione
rekwizytor
|
||
Henri-Charles Alexandre
rekwizytor
|
||
Ginevra Fusari
rekwizytor
|
||
Fabio Marconi
główny konstruktor dekoracji
|
||
Carlo Macrì
główny konstruktor dekoracji (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joshua Adeniji
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Bryan Parker
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Joshua Adeniji
montaż efektów dźwiękowych
|
7,0
|
|
Christian P. Minkler
mikser ponownego nagrania
|
||
Kristen Hirlinger
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Sam C. Lewis
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Davide Storani
operator postsynchronu
|
||
Zack Goldsborough
operator dźwięku
|
||
Lyndsey Schenk
montaż dźwięku
|
||
Gianpaolo Catanzaro
mikser
|
||
Celeste Frontino
mikser (druga ekipa)
|
||
Sofia Novelli
dźwięk (asystent)
|
||
Gian Felice Soccorsi
mikrofoniarz
|
||
Simone Lucarella
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Mikki Itzigsohn
nadzorca muzyki
|
||
Willa Yudell
nadzorca muzyki
|
||
Andrew Ransom
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Elena Gentile
koordynator efektów specjalnych
|
||
Laura La Fauci
koordynator efektów specjalnych
|
||
Paolo Galiano
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Alessandro Catalano
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Alessia Di Giuseppe
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Antonia D'Amore
efekty specjalne
|
||
Ughetta Daneri
efekty specjalne
|
||
Ottavia Dattolo
efekty specjalne
|
||
Adrián Dimas
efekty specjalne
|
||
Ilaria Passabi'
efekty specjalne
|
||
Camilla Masci
efekty specjalne
|
||
Hicham Mouhim
efekty specjalne
|
||
Elisabetta Paccapelo
efekty specjalne
|
||
Alessia Palatroni
efekty specjalne
|
||
Marco Pavani
efekty specjalne
|
||
Vito Sabini
efekty specjalne
|
||
Chiara Fenni
efekty specjalne (asystent)
|
||
Chiara Milano
efekty specjalne (asystent)
|
||
Simone Miraglia
efekty specjalne (asystent)
|
||
Diana Nocera
efekty specjalne (asystent)
|
||
Chiara Rossano
efekty specjalne (asystent)
|
||
Guido Saporito
efekty specjalne (asystent)
|
||
Matteo De Gregori
animatronika
|
||
Paolo Di Gregorio Zitella
animatronika (asystent)
|
||
Enrico Toscano
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Barbara Giordani
dobór obsady
|
||
Francesco Vedovati
dobór obsady
|
||
Maria Teresa Monaco
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alberto Gavini
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Marion Marcucci
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Andrea Bianciardi
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Alessandro Novelli
koordynator kaskaderów
|
||
Marco Pancrazi
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Mattia Napoli
kierowca kaskader
|
||
Samuele Brancato
kierowca kaskader
|
||
Mattia Bisonni
kaskader
|
||
Lavinia Alberti
kaskader
|
||
Federico Diust
kaskader
|
||
Giulia Fraschetti
kaskader
|
||
Mattia Napoli
kaskader
|
||
Marco Patrassi
kaskader
|
||
Tamara Tassi
kaskader
|
||
David Zamperla
kaskader
|
||
Casey Roberts
producent efektów wizualnych
|
||
Victor Perez
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Brubaker
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christian-James Oshesky
montaż efektów wizualnych
|
||
Brian Sales
nadzorca komponowania
|
||
Dani Horbiak
efekty wizualne
|
||
Sarah Neveu
artysta matowy
|
||
Yung Sheng Tseng
artysta matowy
|
||
Spencer Hecox
zecer
|
||
Quan Jiang
zecer
|
||
Andrea Chlebak
kolorysta
|
||
Armando Avallone
operator steadicam
|
||
Alessio Bastianelli
operator kamery
|
||
Armando Avallone
operator kamery
|
||
Alberto Torrecilla
prowadzący ostrość
|
||
Duccio Maccari
prowadzący ostrość
|
||
Pasquale Corrado
operator kamery (asystent)
|
||
Angelo Nakhnoukh
operator kamery (asystent)
|
||
Marco Rachini
mistrz oświetlenia
|
||
Elvis Pasqual
oświetlenie
|
||
Samuele Ferrari
elektryk
|
||
Cristiano Verardo
elektryk
|
||
Mirko Fioravanti
elektryk
|
||
Daniela Merlo
konsultant
|
||
Kevin Greutert
konsultant
|
9,0
|
|
Annalisa Calia
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Federica Frieda Didio
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…